2d napisy
 • Koncert

 • ok. 3h (w tym 1 przerwa)

 • Prowadzenie koncertu: Charlotte Hawkins

 • Bilety: normalny 35 zł / ulgowy 30 zł

  Dokumenty uprawniające do zakupu biletu ulgowego na seanse filmowe w Kinie SCK:
  – Stargardzka Karta Mieszkańca
  – legitymacja uczniowska / studencka
  – legitymacja emeryta / rencisty / kombatanta
  – Zachodniopomorska i Stargardzka Karta Seniora
  – Ogólnopolska i Samorządowa Karta Dużej Rodziny

Koncert na który wszyscy czekamy! Mistrz André Rieu na wielkim ekranie Kina SCK już 18.09 i 09.10.2022 o godz. 19:00 na Dużej Scenie SCK.

Wielki powrót na żywo

Nowy letni koncert z Maastricht • 2022 André Rieu. Niech znów nastaną szczęśliwe dni!

Premierowa retransmisja do polskich kin

Najpopularniejszy na świecie kinowy show powraca!
Nasze czekanie wreszcie dobiegło końca. Po długich dwóch latach André Rieu i jego magiczna Orkiestra Johanna Straussa powracają na piękny rynek Vrijthof w Maastricht, rodzinnym mieście maestra, by znów wystąpić na żywo przed stęsknioną publicznością. Nowy letni koncert będzie nosił znamienny tytuł „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!” i – jak to działo się wcześniej – zostanie retransmitowany do kin na całym świecie.

Na kolejny show holenderskiego króla walca złożą się nie tylko największe przeboje muzyki klasycznej, ale też evergreeny muzyki popularnej. Oczywiście nie zabraknie błyskotliwych i romantycznych walców. Jak zawsze wystąpią niesamowici goście. Kogo tym razem zaprosi André? Przekonacie się o tym w kinie.
Mówi się, że im dłużej na coś się czeka, tym większą to sprawia radość, kiedy już nadejdzie. Mamy więc nadzieję, że nowy magiczny koncert André Rieu „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!” spodoba Wam się tym bardziej.

Serdecznie zapraszamy Was i Waszych bliskich na pełną muzyki, tańca i humoru zabawę do kina. Poczujcie z nami atmosferę nowego letniego koncertu z Maastricht! Cieszmy się razem!

ZAREZERWUJ BILET

Wskaż kursorem na dzień seansu, a następnie kliknij w godzinę, aby przejść do strony rezerwacji biletów