Stargard Festiwal 24

DZIEŃ 1

MYSLOVITZ, Małgorzata Ostrowska, LADY PANK

Bilety dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich

 • FESTIWAL

 • 22.06.2024

 • Otwarcie strefy gastro: 17:00
  Otwarcie bramek: 18:00
  Start SF’24: 19:00

 • Amfiteatr Stargard

 • Bilety: 70,00 zł. jeden dzień koncertowy
  Bilety ze Stargardzką Kartą Mieszkańca: 40,00 zł. za jeden dzień koncertowy

 • Jedna Stargardzka Karta Mieszkańca uprawnia do zakupu jednego biletu w promocyjnej cenie.
  Bilety nie podlegają zwrotowi.
  Liczba biletów jest ograniczona.

Prezydent Stargardu oraz Stargardzkie Centrum Kultury zapraszają na Stargard Festiwal ’24! Kolejny raz rozpoczynamy koncertowy weekend w Stargardzie z gwiazdami! Podczas 1 dnia Stargard Festiwal ’24 na Amfiteatrze w Stargardzie zagrają:

MYSLOVITZ
Małgorzata Ostrowska
LADY PANK

Bilety już do nabycia online na naszej stronie oraz w kasie kina Stargardzkiego Centrum Kultury (codziennie 11:00-20:30).

WAŻNE INFORMACJE:

Dzieci do lat 10 – wstęp wolny
Dzieci do lat 16 – wejście z opiekunem
Dzieci w wieku 16-18 lat – z pisemną zgodą rodzica

MYSLOVITZ
To jeden z najważniejszych zespołów ostatnich 30 lat na polskiej scenie muzycznej. – ma w swoim dorobku 11 płyt, które sprzedały się w nakładzie ponad pół miliona egzemplarzy. Przeboje, takie jak: Długość dźwięku samotności, Peggy Brown, Z twarzą Marilyn Monroe i wiele innych na stałe zagościły we wszystkich polskich stacjach radiowych. Zespół pojawił się na najważniejszych festiwalach europejskich, takich jak Das Bizarre-Festival i prestiżowym Montreux Jazz Festival. W marcu 2023 roku odbyła się premiera nowej płyty zespołu pt. „Wszystkie narkotyki świata. Po bardzo udanej wiosennej części promocyjnej trasy koncertowej, czas na jesienną odsłonę „Wszystkich narkotyków świata“ w wersji live. Koncerty zespołu MYSLOVITZ to prawie dwugodzinne show złożone z przebojów znanych wszystkim od trzech dekad.

Małgorzata Ostrowska
Jest bez wątpienia jedną z ikon lat 80. i od kilku dekad należy do najciekawszych postaci polskiej sceny muzycznej. Intrygująca, odważna, bezpretensjonalna i z najbardziej charakterystycznym żeńskim głosem w Polsce. Wykonawczyni niezliczonej ilości przebojów, zarówno z okresu współpracy z zespołem Lombard, jak i solowych: Szklana pogoda, Adriatyk, Mister of America, Droga Pani z TV czy w końcu legendarna Meluzyna, na której wychowało się całe pokolenie Akademii Pana Kleksa. W 1999 roku podczas festiwalu w Sopocie Małgorzata Ostrowska otrzymała statuetkę Bursztynowego Słowika za całokształt działalności artystycznej. W tym roku artystka obchodzi 40-lecie pracy artystycznej i wyrusza w trasę koncertową świętować Jubileusz.

LADY PANK
Legendarny polski zespół rockowy założony w 1981 roku przez Jana Borysewicza, jednego z najbardziej cenionych polskich kompozytorów i gitarzystów. Wraz z wokalistą Januszem Panasewiczem stanowią trzon grupy, która już od 40 lat króluje na polskiej scenie muzycznej. Ich przeboje na stałe weszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej i wychowały już kilka pokoleń słuchaczy. Podczas 40-letniej działalności zespół wydał ponad 20 płyt, które pobiły wszelkie rekordy popularności czyniąc Lady Pank jedną z największych legend polskiego rocka.

Przeboje, m.in. Mniej niż zero, Kryzysowa narzeczona, Mała Lady Punk, Zawsze tam gdzie ty, Fabryka małp, Wciąż bardziej obcy, Zostawcie Titanica czy Stacja Warszawa – na stałe weszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej i wychowały już kilka pokoleń słuchaczy.

REGULAMIN STARGARD FESTIWAL ’24

FORMULARZ AKREDYTACYJNY