Radomska Stand Up: Zrozumiesz jak dorośniesz
  • Szanowni Państwo!
    Zaplanowany na 01.06.2023 r. na godz. 19:00 Radomska Stand Up: Zrozumiesz jak dorośniesz zostaje przeniesiony na 14.09.2023 r. godz. 19:00.

  • STAND-UP

  • Czwartek, 14.09.2023

  • godz. 19:00

  • Duża Scena SCK

  • Bilety: od 50 zł

Od lat podbija serca swoich obserwatorek w internecie, od 2021 roku – na scenie. Debiutancka trasa standupowa okularnicy, która dzięki swojemu ADHD robi masę rzeczy na raz i porywa ludzi na scenie, okazała się spektakularnym sukcesem.

 Po wakacyjnej przerwie powraca – z nowym, jeszcze lepszym programem i gwarantuje jeszcze więcej śmiechu i refleksji, które zostaną z Tobą na dłużej Program „ZROZUMIESZ JAK DOROŚNIESZ” W sumie 8 tematycznych setów opowiadających o wyzwaniach i rozterkach współczesnej baby, która jest rozdarta pomiędzy konwenansami, oczekiwaniami wobec siebie, a realny życiem, które doskonale potrafi… zaorać nawet najbardziej szlachetne założenie. Relacje w związku, misterne próby tak modnego teraz selfcare, rodzicielstwo oraz cała masa trafnych spostrzeżeń na temat naszej rzeczywistości nasączonych w absurdalnym i sarkastycznym poczuciu humoru Oli.
Masz dość prymitywnych żartów o seksie? Chcesz usłyszeć coś, co będzie też o Tobie, co nie tylko rozbawi, ale i utuli?

 Wbijaj! Program tworzony z myślą o babach, które potrafią się z siebie śmiać, zatem… I Panowie będą ukontentowani i zrozumieją, że nie jesteśmy wariatkami. A nawet jeśli, to normalnej i tak nie znajdą. Jedyny taki stand up z przekazem – musisz to zobaczyć!