Na świąteczną nutę - powarsztatowy koncert gospel
  • KONCERT

  • Niedziela, 08.01.2023

  • godz. 17:00

  • Duża Scena SCK

𝐍𝐚 𝐬́𝐰𝐢𝐚̨𝐭𝐞𝐜𝐳𝐧𝐚̨ 𝐧𝐮𝐭𝐞̨ będzie koncertowym efektem kilkudniowych warsztatów wokalno-muzycznych w Stargardzkie Centrum Kultury Uczestników przygotowywać będzie Anna Maria Mbayo – wokalistka, kompozytorka i pedagog. Propagatorka muzyki gospel na Dolnym Śląsku. Od najmłodszych lat uczyła się gry na fortepianie, a później saksofonie. Jej największą pasją jest jednak śpiewanie. Jest absolwentką wrocławskiej Akademii Muzycznej.

𝐏𝐫𝐳𝐲𝐣𝐝𝐳́ 𝐧𝐚 𝐰𝐚𝐫𝐬𝐳𝐭𝐚𝐭𝐚𝐭𝐲, 𝐤𝐭𝐨́𝐫𝐞 𝐨𝐛𝐲𝐰𝐚𝐜́ 𝐬𝐢𝐞̨ 𝐛𝐞̨𝐝𝐚̨ 𝟓-𝟖.𝟎𝟏.𝟐𝟎𝟐𝟑. Są one doskonałą okazją aby sprawdzić swoje umiejętności wokalne, podszkolić się, poznać niezwykłych ludzi a przede wszystkim na zakończenie wystąpić na dużej scenie Stargardzkiego Centrum Kultury. Zapisy do 19.12.2022. 𝐖𝐚𝐫𝐬𝐳𝐭𝐚𝐭𝐚𝐲 𝐬𝐚̨ 𝐝𝐚𝐫𝐦𝐨𝐰𝐞!

𝐙𝐚𝐩𝐢𝐬𝐲 𝐧𝐚 𝐰𝐚𝐫𝐬𝐳𝐭𝐚𝐭𝐲. Opcja numer 1: telefonicznie. Zadzwoń do Pani Maria Pyra i dołącz do grupy warsztatowej: +48 600 885 913. Opcja numer 2: bezpośrednio. Przyjdź na próbę Chór Cantore Gospel (poniedziałki i środy, 17:30-20:00) i zapisz się. Może się okazać, że znajdziesz czas nie tylko na warsztaty ale także dołączysz do świetnej grupy!