Klimakterium i już
  • Wtorek, 09.01.2024

  • godz. 18:00

  • Duża Scena SCK

  • Bilety: od 80 zł

Słynne polskie Klimaktynki zapraszają Panie i Panów do Stargardu!

„Klimakterium i już” – to komediowy musical nie tylko dla Pań. Tak dowcipnie, otwarcie, z dystansem i autorefleksją na własny temat jak w tym spektaklu o sprawach kobiet nikt jeszcze w Polsce nie mówił! W sztuce w przezabawny sposób mówi się i śpiewa o trudnym okresie życia, który nie ominie żadnej z Pań. Wspólnota doświadczeń łączy bohaterki sztuki oraz kobiety na widowni. Spektakl staje się „babskim spotkaniem” pełnym humoru i najlepszym lekarstwem na wszelkie dolegliwości. Nieuchronne problemy w radosnej i ciepłej atmosferze sztuki przestają być wstydliwe i okazują wcale nie takie straszne! Zapraszamy na wspaniałą muzyczną komedię – jedną z najczęściej wystawianych w ostatnich latach na deskach teatrów w całej Polsce.

W spektaklu występują zamiennie następujące aktorki:

Elżbieta Jodłowska, Małgorzata Duda, Elżbieta Okupska, Renata Zarębska, Katarzyna Kozak, Małgorzata Gadecka. Ewa Cichocka, Małgorzata Duda, Joanna Jeżewska, Grażyna Zielińska, Ludmiła Warzecha, Małgorzata Gadecka, Dorota Piasecka.

Bilety dostępne są w kasie i na platformie sprzedażowej Stargardzkiego Centrum Kultury oraz na platformach kupbilecik.pl / biletyna.pl

W przypadku faktury dla zamówień grupowych kontakt email: bilety@mbart.pl
Organizator spektaklu Impresariat Teatralny M-Bart Gdańsk