Jarmark Świąteczny „Pod Szczęśliwą Gwiazdą”
  • Sobota, 10.12.2022

  • godz. 14:00 – 20:00

  • Parking przy Stargardzkim Centrum Kultury, Plac Wolności

Święta zbliżają się coraz większymi krokami, a to oznacza, że z wielką radością zapraszamy Państwa na Jarmark Świąteczny „Pod Szczęśliwą Gwiazdą” gdzie będziecie mogli kupić prezenty dla bliskich, ozdoby świąteczne, przysmaki od lokalnych producentów czy po prostu poczuć atmosferę Bożego Narodzenia.

Stargardzki jarmark to obowiązkowy przystanek dla każdego miłośnika Bożego Narodzenia. Można tu będzie zrobić zakupy świąteczne – kupić dekoracje, ręcznie malowane bombki, koncertowe pakiety dla bliskich – ale nie tylko. Pośród dźwięku świątecznej melodii i aromatu grzanego wina i czekoladowych pierników na odwiedzających czeka moc atrakcji i niespodzianek. Na scenie pojawią się młodzi artyści ze świątecznym repertuarem a najmłodszych mieszkańców na jarmarkowym placu powita Święty Mikołaj!

W tym dniu odbędą się specjalne seanse świąteczne! Kino za 1 zł! Na dużym ekranie zobaczymy: Pettson i Findus – Najlepsza Gwiazdka, Szybcy i Śnieżni oraz Magiczne święta Kacpra i Emmy.

Na Jarmark Świąteczny „Pod Szczęśliwą Gwiazdą” zaprasza Prezydent Stargardu Rafał Zając wraz ze Stargardzkim Centrum Kultury. Do zobaczenia!