baranovski

Prosimy wybrać miejsca przylegające do istniejącej rezerwacji lub krawędzi rzędu, tak aby nie pozostawiać pojedynczych wolnych miejsc.

 • KONCERT

 • Piątek, 24.02.2023

 • godz. 19:00

 • Sala nr 1

 • Bilety:

  parter – 89 zł

  balkon 1 – 79 zł

  balkon 2 – 69 zł

W październiku minął rok od premiery drugiego albumu BARANOVSKIEGO zatytułowanego „BARANOVSKI 2“. To na tej płycie znalazły się przebojowe single „Nie mamy nic“, „Momenty“, „Wolność“ oraz przede wszystkim „Lubię być z nią“. Klipy do tego ostatniego w wersjach studyjnej i akustycznej przekroczyły już 55 milionów wyświetleń na YT, sam singiel stał się Diamentowym. Album „BARANOVSKI 2“ nagrodzony został Złotą Płytą, podobnie jak wydany w 2019 rok płytowy debiut BARANOVSKIEGO pt. „Zbiór“.

Ostatni rok to dla BARANOVSKIEGO przede wszystkim intensywna trasa koncertowa. W samym tylko letnim sezonie artysta wraz ze swoim zespołem zagrał ponad 50 koncertów, występując m.in. na Męskim Graniu oraz festiwalach Olsztyn Green i Re:Rzeszów.

Obecnie BARANOVSKI pracuje nad swoim trzecim albumem, który ukaże się wiosną 2023 roku. Jego pierwszym zwiastunem jest singiel „Joker“.

Pod pseudonimem BARANOVSKI kryje się wokalista, muzyk, kompozytor i producent Wojtek Baranowski. Zadebiutował w 2018 roku, rok później miał już na swoim koncie cztery radiowe przeboje, nominację do Fryderyka w kategorii „fonograficzny debiut roku“, a z  koncertami zaliczył niemal wszystkie najważniejsze festiwalowe sceny w kraju. Cztery lata od debiutu może się pochwalić Złotymi Płytami za oba dotychczas wydane albumy, Diamentowymi i Platynowymi Płytami za single, dwoma numerami jeden na oficjalnym Airplay Chart oraz opinią jednego z najciekawszych artystów na polskiej scenie muzyki pop.