Anna Wyszkoni Akustycznie

Prosimy wybrać miejsca przylegające do istniejącej rezerwacji lub krawędzi rzędu, tak aby nie pozostawiać pojedynczych wolnych miejsc.

 • KONCERT

 • Sobota, 11.02.2022

 • godz. 19:00

 • Sala nr 1

 • Bilety:

  parter – 109 zł

  balkon 1 – 99 zł

  balkon 2 – 89 zł

Anna Wyszkoni wchodzi w 2023 rok z nowymi piosenkami i nowym albumem pt. „Z cegieł i łez”, który jest już jej szóstym solowym wydawnictwem. W ciągu 26 lat działalności artystycznej wydała ich w sumie dwanaście. Wylansowała wiele przebojów, które na stałe zapisały się w historii polskiej muzyki, a kilka z nich można już dziś uznać za kultowe.

Jak zwykle podczas koncertu ani Wyszkoni nie zabraknie tych najważniejszych i najbardziej znanych piosenek, jak: „Czy ten pan i pani”„Biegnij przed siebie”„Wiem, że jesteś tam”, „Agnieszka”, „Nie chcę Cię obchodzić” (przebój lata 2018 Radia RMF FM i Telewizji Polsat), „Oczy szeroko zamknięte”, „Z ciszą pośród czterech ścian”„Zapytaj mnie o to kochany”„W całość ułożysz mnie”, ale i najnowszych: „Skrable”,  „Było minęło” czy innych nowości, którymi zaskakuje swoich słuchaczy na kolejnej solowej płycie. 

Każdy koncert Anny Wyszkoni to niezwykle emocjonalny i elegancki spektakl na najwyższym poziomie muzycznym i wizualnym. Przy akompaniamencie pianina, trąbki i gitar akustycznych Anna zabiera widzów w dwugodzinną, muzyczną podróż pełną emocji i wzruszeń.

W 2021 roku, przy okazji jubileuszu 25-lecia pracy artystycznej Anny Wyszkoni, ukazał się jej dwupłytowy album the best of pt. „Nieznośna lekkość hitu”. Wokalistka ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt. Jej solowe albumy „Pan i Pani” (2009) i „Życie jest w porządku” (2012) osiągnęły status podwójnie platynowych, a kolejny, „Jestem tu nowa” (2017) pokrył się „złotem”. W listopadzie 2022 roku ukazuje się jej nowa, autorska płyta pt. „Z cegieł i łez”.

Anna ma również na swoim koncie niepowtarzalne duety, m.in. Z Michałem Bajorem, Markiem Jackowskim, Piotrem Cugowskim czy przedstawicielem młodej sceny alternatywnej, Tymkiem.