Wraz z 1️ stycznia 2️022 roku wychodzimy do mieszkańców z nową stroną internetową (www.sck.stargard.pl), nową kolorystyką, logo i przekazem

  • Nowym logotypem nawiązujemy do identyfikacji wizualnej Miasta Stargard – pod szczęśliwą gwiazdą gwiazdą. Punkt widoczny na logo jest w kolorze purpury – przypisanym do koloru kultury w Stargardzie.
  • Nowa strona internetowa jest prosta w obsłudze, intuicyjna, przejrzysta – a przede wszystkim dostępna dla osób z niepełnosprawnościami.
  • Purpurowy punkt i zielony obrys identyfikuje położenie SCK względem stargardzkich plantów. Gdybyśmy nałożyli logo na mapę Stargardu zobaczylibyśmy, że punkt w logotypie tożsamy jest z położeniem głównego budynku SCK względem stargardzkich plantów. Zielony obrys przypomina również budynek SCK, poza mury którego wychodzimy tworząc kulturę w naszym mieście.
  • Budując nową ofertę działalności pogrupowaliśmy ją w typografie nawiązujące do głównego logotypu.Będziemy je rozbudowywać – w zależności od prowadzonej działalności.
  • Nasze nowe logo widoczne jest m.in. na budynku SCK. Nad wejściem do kina powiesiliśmy duży baner z jego nowym obliczem. Widzieliście już? Jak Wam się podoba?

Kochani – zmieniamy się dla Was.

Chcemy abyście czuli, że Stargard kulturalnie się rozpędza, a my nie zwalniamy tempa.

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Bądźcie szczęśliwi, radośni, zdrowi, miejcie dużo czasu dla siebie i najbliższych.
A ten czas możecie spędzać z nami w Stargardzkim Centrum Kultury, Kino SCK Stargard i Stargardzkie Centrum Nauki Filary, do czego gorąco zachęcamy