⭐️ Za nami koncertowy weekend-Stargard Festiwal ’22
Ponad 20 000 widzów, 7 koncertów, topowi wykonawcy i 3 upalne, muzyczne wieczory.
To były absolutnie wyjątkowe, gwiazdorskie Dni Stargardu 2022. W różnym repertuarze każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Na scenie za MDK wystąpili: ⭐️ Organek, ⭐️ Agnieszka Chylińska, ⭐️ SARSA, ⭐️Natalia Przybysz, SMOLIK / KEV FOX, ⭐️ Katarzyna Nosowska oraz Krzysztof Zalewski.
🔹 Koncertowe dni Stargardu rozpoczął zespół Ørganek. Nie zabrakło akcentów stargardzkich. Na scenie pojawił się Tomasz Lewandowski, zdobywca tytułu Ambasador Kultury w 2020 r. Stargardzianin wspomniał Majkę Cierocką, której, jak sam mówi, zawdzięcza bardzo wiele.
🔹Drugą piątkową gwiazdą była Agnieszka Chylińska. Doskonale znana wszystkim wokalistka porwała tłumy do wspólnej zabawy. Wykonała zarówno klasyki, jak i nowsze utwory, a publiczność śpiewała razem z nią.
🔸 W sobotę wystąpiła Sarsa, a tuż po niej Natalia Przybysz. Słuchacze i tym razem dopisali. Wyjątkowo upalna pogoda zachęcała do odpoczynku i skorzystania z bogatej oferty gastronomicznej. Na miejscu można było zjeść coś dobrego, zrelaksować się na leżakach i schłodzić zimnymi napojami.
🔸 W niedzielę Stargard Festiwal ’22 zamknęły aż 3 koncerty. Na dobry początek wystąpili Smolik//Kev Fox. Po nich na scenie pojawiła się Katarzyna Nosowska. Na zakończenie zagrał i zaśpiewał Krzysztof Zalewski.
🔹Organizatorem wydarzenia było Miasto Stargard – pod szczęśliwą gwiazdą i Stargardzkie Centrum Kultury.
🔸Za wsparcie Festiwalu dziękujemy:
– Bridgestone Stargard
– Radiometer Stargard
– Enterprise Logistics Stargard
– ATS Pomoc w Norwegii
– Biały Tulipan
– PKO Bank Polski – 1 oddział w Stargardzie
– Tomasz Chojankowski Przyczepy TOMI
– Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Stargardzie
– Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Stargardzie
– Bio Star
🔹Wyjątkowe podziękowania za patronat medialny wydarzenia kierujemy do:
Twoje Radio Tylko Przeboje i e-stargard.pl
Dziękujemy też mediom, które były z nami podczas wydarzenia i relacjonowały koncerty: Stargardzka.pl, Dziennik Stargardzki, WM-Media, Stargard naszemiasto.pl 👍
🔸 Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w realizację Festiwalu, za obsługę techniczną, gospodarczą, multimedialną, oświetleniową i nagłośnieniową. Dziękujemy Młodzieżowy Dom Kultury za udostępnienie budynku. Ogromne podziękowania dla służb mundurowych, które jak zwykle bardzo nas wspierały – Komenda Powiatowa Policji w Stargardzie i Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Stargardzie 👍. Ukłony kierujemy również w stronę wystawców, obsługi gastronomicznej i strefy dzieci!
I wreszcie DZIĘKUJEMY WSPANIAŁEJ, CUDOWNEJ, WYJĄTKOWEJ PUBLICZNOŚCI 👏Dziękujemy za Waszą energię, za obecność, dobre słowo, za zabawę. Byliście NIESAMOWICI ♥️
Zdjęcia: Roman Budzowski