• KONCERT

  • Sobota, 20.07.2024

  • godz. 21:00

  • Amfiteatr Stargard

  • Bilety: 20 zł
    Stargardzka Karta Mieszkańca nie obowiązuje.
    Nie przyjmujemy zwrotów biletów.

Kubańczyk – polski raper, producent oraz autor tekstów. Jego najpopularniejszy utwór  ‘Lady Pank’, który liczy już prawie 40 milionów wyświetleń był początkiem kariery muzycznej.
Kubańczyk na przestrzeni zaledwie kilku lat rozwinął się w swojej twórczości. Na swoim koncie ma już dwa albumy ‘Cały ja’ oraz ‘Młody kot’, które cieszą się ogromną popularnością wśród fanów.
Od blisko trzech lat artysta jest w ciągłej trasie koncertowej grając przy tym setki koncertów. Wspólny utwór z producentem Tribbs’em pt. ‘Zatańczysz ze mną jeszcze raz’ ,czyli remake twórczości Krzysztofa Krawczyka znalazł się w TOP3 na listach przebojów w 2023 roku.
Raper jest także zawodnikiem, Fame MMA, jednak jak podkreśla sam Kubańczyk muzyka jest dla niego najważniejsza. Najnowszy album ‘W zeszłym roku’, miał premierę w lipcu 2023 i otrzymał platynowe wyróżnienie.

support:
Queenkutee
AVENEW

Osoby niepełnoletnie poniżej 16. roku życia mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem przebywania w towarzystwie osoby dorosłej, posiadającej bilet na wydarzenie.
Osoby niepełnoletnie powyżej 16. roku życia powinny posiadać pisemną zgodę opiekunów prawnych na udział w wydarzeniu.

Oświadczenie opiekuna
małoletniego uczestnika Imprezy

Regulamin imprezy masowej

Regulamin obiektu