SCK

49 Forum wokół kina

Cztery dni w Kinie SCK Stargard!


Stargardzkie Centrum Kultury we współpracy ze Stowarzyszeniem „Kina Polskie” ma przyjemność zaprosić Państwa na 49. Forum Wokół Kina, które odbędzie się w dniach od 1 do 4 czerwca  2020 r. w Kinie SCK Stargard.

Forum Wokół Kina to impreza branżowa środowiska związanego z dystrybucją i rozpowszechnianiem filmów. Skierowana do właścicieli i operatorów kin tradycyjnych, studyjnych, multipleksów oraz dystrybutorów filmowych, producentów sprzętu kinowego i usługodawców związanych z rynkiem kinowym. Po raz pierwszy będzie miała miejsce w Stargardzie – i z duma się tym faktem chwalimy!

Dołożymy wszelkich starań, aby nasz debiut zapadł Wam na długo w pamięć i umiejscowił Stargard na mapie wydarzeń branżowych.

Stargardzkie Centrum Kultury, do którego mamy przyjemność Państwa zaprosić na 49. Forum Wokół Kina mieści się w centrum Stargardu. W obiekcie znajdują się dwie klimatyzowane sale kinowe. Przy budowie SCK szczególną uwagę poświęcono akustyce i nagłośnieniu oraz najwyższym parametrom obrazu dzięki projektorom 4K. Sale mogą łącznie pomieścić 474 osoby. 


W Stargardzie czas liczy się inaczej (15. Południk – wyznacza centrum środkowoeuropejskiej strefy czasowej) i zamienia wspomnienia w klejnoty (Stargard - Klejnot Pomorza - szlak staromiejski ), a już na pewno spełnia marzenia (Stargard Pod Szczęśliwą Gwiazdą).

W Stargardzkim Centrum Kultury – Twój czas będzie pod naszymi skrzydłami!


Do zobaczenia w Stargardzie na 49. Forum Wokół Kina!