ZESPOŁY I PRACOWNIE

Pracownia fotograficzno - dziennikarska

"Pracownia Fotograficzna SCK" powstała we wrześniu 2016 roku, by zgromadzić osoby chcące rozwijać swoje fotograficzne i dziennikarskie zainteresowania.

Uczestnikami grupy są energiczni, pomysłowi, ciekawi świata i chętni do współpracy ludzie.
Mimo zróżnicowania wieku członkowie Pracowni wymieniają się posiadaną wiedzą oraz zdobywają nowe doświadczenia. Zadaniem grupy jest przekazanie rzetelnej, opartej o obiektywizm relacji z organizowanych przez Stargardzkie Centrum Kultury wydarzeń.

Pierwszym instruktorem Pracowni jeszcze wtedy Fotograficzno-Dziennikarskiej SCK był Michał Kucyrka. Obecnie instruktorem prowadzącym
jest Marcin Federowicz - fotograf, miłośnik
filozofii, natury, bycia tuż pod powierzchnią.
Jak mówi - "Bo bywa, że czuję, że nadchodzi nieuniknione . Jedyną niewiadomą jest czas. Moment czucia, to dotykanie tego, co Tuż pod powierzchnią."

Pracownia Fotograficzno Dziennikarska

Krzysztof Kaciupa - "Swoją pierwszą i jak na razie jedyną lustrzankę, zakupiłem pod koniec 2015.
Wtedy zrozumiałem, że najważniejszy element aparatu znajduje się za nim. Dołączyłem do pracowni, zacząłem w praktyce stosować zdobytą na zajęciach wiedzę i z czasem moje zdjęcia stają się coraz lepsze."

Grażyna Małek - "Jestem amatorem pasjonatem. Fotografia to dla mnie odskocznia od codzienności, kreatywne spędzanie wolnego czasu, ale również przyjemność z zatrzymywanie ulotnych chwil z życia rodziny i znajomych. Lubię fotografować ludzi, emocje. Interesują mnie również kadry abstrakcyjne."

Tomasz Stańkowski - "Interesuję się fotografią amatorsko. Interesuję się każdym rodzajem fotografii,
ale najbardziej lubię fotografować przyrodę."

Mariusz Kuleczko - Pochodzący ze Stargardu fotograf amator, który swoją przygodę z aparatem
zaczął 4 lata temu. Wszystkiego nauczył się sam, metodą prób i błędów. Uczestnik rożnego rodzaju warsztatów fotograficznych. Najbardziej lubi fotografować ludzi oraz przebieg imprez okolicznościowych.

Anna Wardal
Małgorzata Jakubowska
Iwona Dykas
Lidia Kasicka
Patrycja Szuplak
Przemysław Buzdygan

Dołącz do nas!

Zajęcia odbywają się w sali 108
Instruktor:  Marcin Fedorowicz
wtorek  18.oo – 20.oo

Instruktor: Marcin Fedorowicz

DOŁĄCZ DO NAS!

Zapraszamy młodzież stargardzkich szkół średnich i dorosłych, chcących rozwijać zainteresowania artystyczne związane z fotografią poprzez zapoznanie się z podstawami technicznymi fotografii zasadami kompozycji obrazu oraz operowania światłem.


Nasz Facebook