Kalendarz wydarzeń

TRIBUTE TO ABBA

Koncerty
Początek: Sobota, 25.09.2021, godz. 19:00

Szanowni Państwo,

Informujemy, że wydarzenie Tributte to ABBA, zaplanowane na 25 września 2021r. zostało odwołane z przyczyn niezależnych od Stargardzkiego Centrum Kultury.

Zwrotu zakupionych biletów można dokonywać codziennie w kasie Kina SCK w godz. 11:00 - 20:00.


kasa.kina@sck.stargard.pl

tel. +48 91 577 13 93

kom. 512 281 887

TRIBUTE TO ABBA

To niesamowite Show artystów, słynącego z wielkich hitów scenicznych Teatru Variete Muza z Koszalina. Prawdziwa rewia musicalowa z tancerzami i muzyką "na żywo" pod batutą Jarosława Barowa. Zorganizowane z ogromnym rozmachem widowisko przeniesie nas do lat 70' i wielkiego triumfu szwedzkiego kwartetu ABBA na Eurowizji, a następnie przebrniemy z największymi hitami przez wszystkie lata świetności tego kultowego zespołu!!! Przez niemal dwie godziny usłyszymy między innymi takie przeboje jak: Waterloo, SOS, Mamma Mia, Dancing Queen, Money Money Money, Fernando, Take a chance on me, Voulez-Vous czy Knowing Me Knowing You. Artyści wcielający się w rolę szwedzkich gwiazd, nie tylko swoją aparycją do złudzenia przypominają Anni-Frid Lyngstad, Benny'ego Anderssona, Björna Ulvaeusa i Agnethę Fältskog, ale i brzmią jak oryginalni wokaliści ABBY.

Właśnie z tego względu, nawet najwięksi sceptycy są oczarowani końcowym efektem ich występu! Spektakl ten starszym słuchaczom odświeży wspomnienia z czasów ich młodości, szkolnych dyskotek, zaś tym młodszym przybliży twórczość prawdziwej legendy muzyki jakim była niewątpliwie ABBA. Sam koncert będzie swoistym hołdem tej fenomenalnej formacji, która na zawsze pozostanie w naszych sercach.

Sobota 25.09.2021
godz. 19:00
Sala nr 1 
Bilety w cenie 90/120 zł

TRIBUTE TO ABBA