Stargard festiwal 23
Karas Rogucki

DZIEŃ I

DZIEŃ II

DZIEŃ III

 • KONCERT

 • Od Piątku 23.06.2023 do Niedzieli 25.06.2023

 • Teren zielony przy Amfiteatrze (ul. Portowa)

 • Bilety:

  60 zł
  1 zł – wyłącznie ze Stargardzką Kartą Mieszkańca

  • Stargardzka Karta Mieszkańca będzie sprawdzana przy wejściu.
  • Bilety nie podlegają zwrotom.
  • Dziecko, które nie ukończyło 7 lat (będące pod opieką osoby dorosłej posiadającej bilet wstępu na teren Festiwalu) – wstęp bezpłatny.
  • Dzieci i młodzież w wieku od 7 do 16 lat mogą przebywać na terenie Festiwalu za okazaniem płatnego biletu wstępu, tylko i wyłącznie pod opieką osoby dorosłej, która również posiada zakupiony bilet.
Kult na Stargard Festiwal ’23 
23.06.2023

Zespół powstał w 1982 roku. Zagrali ponad 3000 koncertów. Występowali 8-krotnie w Jarocinie i wszystkich innych festiwalach oraz przeglądach w Polsce. Oprócz tego gościli na koncertach w Brazylii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemczech, Czechach, Islandii, Szwecji, Stanach Zjednoczonych.

Kult to chyba jedyny w Polsce zespół, który aktywnie i nieprzerwanie gra już prawie 40 lat. Nagrali 17 płyt długogrających. Kazik Staszewski i rock alternatywny za każdym razem witamy mega gorąco przez stargardzką publiczność!

𝐅𝐢𝐬𝐳 𝐄𝐦𝐚𝐝𝐞 𝐓𝐰𝐨𝐫𝐳𝐲𝐰𝐨 𝐰 𝐒𝐭𝐚𝐫𝐠𝐚𝐫𝐝𝐳𝐢𝐞!
Fisz Emade na Stargard Festiwal ’23 | 23-25/06/2023.To już druga odsłona na stargardzkiej scenie. Kogo jeszcze zobaczymy na tegorocznym Festiwalu? O tym już za tydzień!
Fisz Emade to jeden z najważniejszych zespołów na polskim rynku fonograficznym. Od 2001 roku wydali 10 płyt utrzymanych w stylistyce około hiphopowej. Jako pierwsi na tak wysokim poziomie wprowadzili w polskim hiphopie miękkie brzmienia i miękkie teksty, nawiązując swego czasu do klimatów Native Tongues. Od tamtego momentu, do dzisiaj bracia stale eksperymentują, starając się jednak, by wszystkie ich wynalazki łączył jeden składnik – wysoka jakość i zaangażowanie.

Bilety na każdy dzień koncertowy do nabycia w kasie kina SCK oraz online, a już niedługo kolejna odsłona weekendowego koncertu w Stargardzie.
𝑁𝑎 𝑆𝑡𝑎𝑟𝑔𝑎𝑟𝑑 𝐹𝑒𝑠𝑡𝑖𝑤𝑎𝑙 ’23 𝑧𝑎𝑝𝑟𝑎𝑠𝑧𝑎 𝑃𝑟𝑒𝑧𝑦𝑑𝑒𝑛𝑡 𝑆𝑡𝑎𝑟𝑔𝑎𝑟𝑑𝑢 𝑖 𝑆𝑡𝑎𝑟𝑔𝑎𝑟𝑑𝑧𝑘𝑖𝑒 𝐶𝑒𝑛𝑡𝑟𝑢𝑚 𝐾𝑢𝑙𝑡𝑢𝑟𝑦.

KARAŚ/ROGUCKI na Stargard Festiwal ’23
 
KARAŚ/ROGUCKI dołączają do piątkowego line-up’u Stargard Festiwal ’23. W pierwszym dniu czerwcowego Festiwalu w Stargardzie wystąpią: KULT, Fisz Emade Tworzywo oraz KARAŚ/ROGUCKI. Bilety na każdy dzień Stargard Festiwal ’23 dostępne są w kasie kina (codziennie 11:00-20:30) oraz na https://sck.stargard.pl/kalendarz-wydarzen/stargard-festiwal-23/
KARAŚ/ROGUCKI to duet, który pojawił się na polskim rynku po ogłoszeniu zawieszenia działalności zespołów Coma i The Dumplings. Kuba Karaś odpowiada w tym tandemie za produkcję, Piotr Rogucki zajmuje się tekstami, a obaj dopieszczają muzykę. Z pozoru karkołomne połączenie dwóch odmiennych wrażliwości i metryk dało harmonijny efekt w postaci materiału, który z początkiem 2020 roku ujrzał światło dzienne w formie albumu.
Płyta ukazała się 14.02.2020 roku nakładem wytwórni Kayax i znalazł się na niej materiał, który sami artyści opisują jako erotyki motoryzacyjno-katastroficzne. I jak zapewne się domyślacie, nie są to zwykłe piosenki o miłości. Są to utwory opowiadające o uczuciach w epoce końca cywilizacji. Całość przybrała formę mroczną i gęstą, zainspirowaną muzyką lat 80., zimną falą i new romantic.
Na Stargard Festiwal ’23 zaprasza Prezydent Stargardu i Stargardzkie Centrum Kultury.
Zapraszamy do śledzenia Stargard Festiwal ’23 na https://www.facebook.com/events/509522174610432