Rezerwuj / kup bilet
Wybierz datę i godzinę
05.11.2022 19:00
Kup bilet
  • KONCERT

  • Sobota, 05.11.2022

  • godz. 19:00

  • Duża scena SCK

  • Bilety:
    parter 130 zł normalne / 110 zł ulgowe
    balkon 100 zł normalne / 90 zł ulgowe

„Dwa serduszka” to zapowiedź nowego albumu “Film(l)ove” artystki. Halina Mlynkowa wydaje pierwszy singiel jednocześnie zapowiadając nowy album ze swoimi interpretacjami popularnych, polskich utworów filmowych. Przepiękny utwór dobrze znany z filmu „Zimna Wojna”, to mariaż niezwykłego świata fortepianu, kwartetu smyczkowego i wysublimowanej elektroniki.

Jest on nagrany w technologii Dolby Atmos, dzięki której utwór i cała planowana płyta nabierają niesamowitej przestrzeni 3D. Jest to jest zupełnie nowe doświadczenie muzyczne. Charakter singla dopełnia nastrojowy, czarno – biały klip nagrany w pałacowych przestrzeniach.
Jak mówi Halina Mlynkova: „Która to już droga w moim życiu… Tym razem zabieram Was do świata wyjątkowych polskich utworów, które „gdzieś już kiedyś słyszeliście“. Tak naprawdę to pełne emocji, ludzkich losów i miłości historie zawarte w tekstach. Trochę, jak historia mojego życia, z której wyszedłby niezły film…i to właśnie film jest wspólnym mianownikiem tych opowieści. Moja muzyka ma wiele twarzy. Mam nadzieję, że i to oblicze przemówi do Waszych serc i spotkamy się na zaplanowanej przez nas wyjątkowej trasie koncertowej”.

Singiel „Dwa serduszka” zapowiada piąty solowy album artystki, który ukaże się jesienią tego roku. Halina Mlynkova – piosenkarka, autorka tekstów. To z pewnością wyjątkowa postać na polskim rynku muzycznym, obdarzona przepięknym charakterystycznym wokalem. Pozwala jej to na swobodne flirtowanie z różnymi gatunkami muzycznymi i odnajdowanie się w wielu stylistykach, od pop-rocka, przez brzmienia etniczne aż inspiracji muzyką irlandzką.

powrót