• KONCERT

  • Sobota, 24.08.2024

  • godz. 21:00

  • Amfiteatr Stargard

  • Bilety: od 89 zł
    Nie przyjmujemy zwrotów biletów.

Mamy to! Zapiszcie datę 24/08/2024! Lecimy z koncertem GIBBS x PRO8L3M w Amfiteatrze w Stargardzie!
Uwaga! Do 30.06. przedsprzedaż biletów!

To wyjątkowe wydarzenie w Amfiteatrze w Stargardzie zjednoczy najlepszą publiczność i miłośników hip-hopowej sceny. Niepowtarzalne emocje dostarczą nam GIBBS x PRO8L3M / Przygotujcie się na prawdziwą hip-hopową dawkę adrenaliny! Oznaczcie już teraz w kalendarzach datę 24/08 i przygotujcie się na niezapomnianą imprezę w Stargardzie! Elooo!

GIBBS

Gibbs to jedno z najjaśniejszych wokalnych odkryć ostatnich lat. Po wielu latach bycia czołowym producentem muzycznym, odpowiedzialnym m.in. za kultowe już numery takie jak „Iluzja“ czy „Wiking“, Mateusz postawił na wokal, zdobywając tym samym serca i głośniki słuchaczy w całym kraju. Efektów tej decyzji nie trzeba szukać daleko – diamentowy „DOPEHOUSE MIXTAPE“ z singlem „Piękny świat“ na czele udowodnił, że to dopiero początek czegoś jeszcze większego. Sukces nie pojawił się wszakże przypadkowo, a wydany pod koniec 2023 roku „SAFE“ to zwieńczenie 2-letniej solowej ciszy ze strony artysty, który ponownie przychodzi do słuchaczy z sercem na dłoni. Pełen melancholii klimat przełożony został najzwyklejszymi, ludzkimi emocjami opakowanymi w hipnotyzujące brzmienie. To nie tylko kolejny album – to konsekwentne budowanie intymnej relacji z każdym fanem, która swoje ujście ma na każdym koncercie, porywając pełne entuzjazmu kluby i sale wypełnione słuchaczami.

PRO8L3M

Dziesięć lat to w hip hopie cała wieczność, podczas której powstawały i upadały całe rapowe imperia. Od czasu debiutu w 2013 roku, PRO8L3M konsekwentnie jednak utrzymuje się w czołówce polskiej sceny. Platynowe płyty, debiuty na jedynce listy OLIS, wyprzedane największe sale koncertowe w Polsce – zespół jest zjawiskiem, obok którego nie da się przejść obojętnie. Duet unika podążania za trendami w gatunku, budując własne brzmienie pełne odniesień do kultury lat 80. i 90., od polskiego popu po muzykę klubową. Dzięki temu dociera do odbiorców różnych gatunków, od hip-hopu przez elektronikę po alternatywę. W ich pełnej popkulturowych nawiązań twórczości, tematyka nowych technologii i futuryzm mieszają się z sensacyjnymi opowieściami. Swoimi działaniami wykracza poza muzykę, przekładając swoją wizję również na sztuki wizualne, uzupełniając muzykę wielokrotnie nagradzanymi klipami, oryginalnymi oprawami swoich płyt, wyjątkowymi wizualizacjami na koncertach i immersyjnymi działaniami w adaptowanych przestrzeniach. Wszystkie płyty i mixtape’y zespołu od samego początku wyróżniały się swoim konceptualnym charakterem. PRO8L3M pochyla się nad zagrożeniami płynącymi z technologicznej ekspansji wielkich korporacji, dekonstruuje wizje współczesnej Polski zrodzonej w burzliwym okresie transformacji i opisuje dynamiczne wizje nocnego życia wielkiego miasta. Każda z opowieści trzyma w napięciu niczym sensacyjne kino, pełne scen przemocy, seksu i wstrząsających emocji.

PRO8L3M obchodził w 2023 roku dziesięciolecie, celebrując nowym albumem „PROXL3M”, który pokrył się złotem w zaledwie 24 godziny. Nowy materiał to fascynująca opowieść, która pokazuje w sposób godny antycznej tragedii losy bohatera uwikłanego w kryminalny proceder. Dzięki zarysowaniu szerokiego kontekstu społecznego i mnogości followupów do poprzednich nagrań, to najpełniejsza realizacja konceptów obecnych również na innych płytach duetu. Od czasu świeżego debiutu „C30-C39”, czyli ryzykownego gambitu królewskiego, PRO8L3M został wielokrotnie nagrodzony za swoje osiągnięcia artystyczne. Po mikstejpie „Art Brut” sięgającym do muzycznego kanonu PRL-u zespół został okrzyknięty Artystą Roku przez Aktivist. Pełnoprawny album „PRO8L3M” był pierwszym, który pokrył się platyną. Tego zaszczytu dostąpiły też wszystkie kolejne płyty. „Ground Zero” było z kolei pierwszym mikstejpem w historii, jaki został nagrodzony Fryderykiem.

WAŻNE INFORMACJE:

Osoby niepełnoletnie poniżej 16. roku życia mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem przebywania w towarzystwie osoby dorosłej, posiadającej bilet na wydarzenie.

Osoby niepełnoletnie powyżej 16. roku życia powinny posiadać pisemną zgodę opiekunów prawnych na udział w wydarzeniu.

PISEMNA ZGODA OPIEKUNA

FORMULARZ AKREDYTACYJNY