SCK

Teatr Krzywa Scena zaprasza!

Adaptacja słynnego "Tanga" Sławomira Mrożka w reżyserii Tatiany Malinowskiej-Tyszkiewicz

Przewrotna komedia z gatunku teatru absurdu, wciągająca widza w sam środek konfliktu pokoleń i wojny idei - tam gdzie bunt miesza się z porządkiem a nicość z istnieniem. Tłem dla rozgrywającej się akcji są relacje wewnątrz nowoczesnej i postępowej rodziny. Ograniczenia i jarzmo tradycji już dawno nie mają wstępu do jej domu. Wyjątek stanowi postać syna - studenta, którego potrzeba porządku i możliwości buntu, sytuuje go w opozycji wobec reszty. Czy uda mu się ocalić formę? Czy wszystko pogrąży się w chaosie? I czego w tym wszystkim szuka pewien osobnik?
Tego się dowiecie, zapraszamy!

Występują:
Szymon Loduchowski - Artur
Kaja Re​siak - Ala

Wioletta Jakubiak - Eleonora
Leszek Kopaczewski - Stomil
Zofia Strachocka - Eugenia
Weronika Rybińska - Gienia
Emilia Chanczewska - Edi

Marta Zalas - narrator

Sekcja Teatralna UTW - Spektakl Szeherezada -Atomy

TEATR OGNIA FIRE ARROW

" Cześć, tu Fire Arrow!  😎
Mówią o Nas: Grupa ogniowa, Ekipa Ogniowa, Tancerze ogniowi, ale kim tan naprawdę jesteśmy? Jesteśmy EKIPĄ, która kocha adrenalinę, a przede wszystkim OGIEŃ. 🔥   🔥   🔥 🔥   🔥
To Nas NAKRĘCA!
Miesiące treningów pomagają Nam dopracowac tricki do perfekcji, dzieki czemu jesteśmy coraz lepsi! Wy możecie zobaczyc efekt Naszych ćwiczeń na pokazach.  🔥 🔥 🔥 Czego nie widać na pierwszy rzut oka? Rodzinnej atmosfery, ogromu śmiechu oraz ogromu pracy. Łączy Nas wsparcie dla  mniej doświadczonych, bo każdy kto ma wystarczająco lat, może do Nas dołączyć."

https://www.facebook.com/marekkowaldotski/videos/2428783860734155/UzpfSTE0MjkxMDgxNzA2NTkwMDY6MjQyOTQ3NTcyMDYyMjI0MQ/

Teatr Emigatis

Spektakl "Bajki" jest to zbiór największych klasyków dziecięcych napisanych przez Juliana Tuwima i Jana Brzechwę. Każde z nas w spektaklu zaprezentowało swoją ulubioną bajkę z dzieciństwa.