SCK

Janina Wołoszańska - Sekcja Plastyczna UTW Inspiracje

Przygodę z malarstwem rozpoczęła w 2008r. w Sekcji Plastycznej UTW w Stargardzie. Brak wykształcenia w kierunku plastycznym, nie stanął na przeszkodzie, by malarstwo stało się jej hobby. Inspiruje się starą architekturą, maluje również pejzaże i kwiaty w technice olejnej i akrylowej.

Zofia Domagalska - Sekcja Plastyczna UTW Inspiracje

Przygodę z malarstwem rozpoczęła w październiku 2014r. w Sekcji Plastycznej UTW w Stargardzie. Tematyką jej prac są pejzaże, kwiaty, zwierzęta, architektura oraz abstrakcje. Eksperymentuje z akrylem, olejem, akwarelą i pastelami. Jej marzeniem jest, aby ta przygoda trwała jak najdłużej.

Weronika Rybińska - Sekcja Plastyczna UTW Inspiracje

Do Sekcji Plastycznej UTW wstąpiła w 2010r. i realizuje swoje marzenia z dzieciństwa. Maluje kwiaty i pejzaże, jednak fascynują ją abstrakcje, do których często wraca. W swoich pracach wykorzystuje farby olejne, akryle, akwarele i kredki.

Stanisława Gugałka - Sekcja Plastyczna UTW Inspiracje

Po przejściu na emeryturę wstąpiła do Sekcji Plastycznej UTW i odtąd nieustannie maluje. Przez te lata pogłębiła swoją wiedzę i technikę. Maluje pejzaże, architekturę i kwiaty, jednak najlepiej czuje się w malarstwie inspirowanym literaturą science-fiction. Lubi eksperymentować z różnymi technikami: olejem, akrylem gwaszem i akwarelą.

Regina Szymanowska-Kulska - Sekcja Plastyczna UTW Inspiracje

Od 5 lat należy do Sekcji Plastycznej UTW. Malowanie dla niej, to niesamowita frajda, radość na ten uroczy, trzeci wiek. Goniona inspiracjami wciąż poszukuje i eksperymentuje.

Maria de Weyher - Sekcja Plastyczna UTW Inspiracje

Chcąc realizować swoje marzenia o malowaniu obrazów, po zakończeniu pracy zawodowej wstąpiła do Sekcji Plastycznej UTW. Maluje różnymi technikami. Obserwując przyrodę i otaczający świat wciąż eksperymentuje, poszukując nowych inspiracji do swoich obrazów. 

Alina Stachowiak - Sekcja Plastyczna UTW Inspiracje

Od 2016r. należy do Sekcji Plastycznej UTW. Malowanie stało się jej pasją, przedstawia świat w różnych barwach inspirując się przyrodą i wszystkim co nas otacza. 

Elżbieta Wacławczyk - Sekcja Plastyczna UTW Inspiracje

W 2013r. rozpoczęła swoją twórczą przygodę z Sekcją Plastyczną UTW. Inspirują ją impresjoniści. Swoje prace wykonuje szpachlą, używając do tego farb olejnych i akryli. Nie skupia się na określonej tematyce, po prostu tworzy.

Hanna Michalska-Żurych - Sekcja Plastyczna UTW Inspiracje

Maluje od 2007r. Należy do Szczecińskiego Stowarzyszenia Marynistów Polskich „Pod Masztami” oraz do Stowarzyszenia Artystycznego Integracji Europejskiej SAIE. Od 2014r. w Sekcji Plastycznej UTW. Maluje w technice olejnej i akrylowej, stosuje techniki mieszane. Tematem malarstwa jest otaczająca rzeczywistość. Kocha impresjonistów.

Irena Rakowska - Sekcja Plastyczna UTW Inspiracje

Impulsem do malowania dla niej było powstanie UTW i Sekcji Plastycznej. Pod okiem instruktorów maluje tam już 19 rok. Inspiruje ją przyroda: krajobrazy, drzewa, woda i kwiaty. Maluje olejem i akrylem, a ostatnio również akwarelą.

Iwona Skupień - Sekcja Plastyczne UTW Inspiracje

Do Sekcji Plastycznej UTW należy od 2014r. Maluje to, co w duszy gra… pejzaże, architekturę, kwiaty. Uwielbia akryl, akwarele i techniki mieszane.