SCK

Małgorzata Baturo

Nazywam się Małgorzata Baturo i jestem młodą fotografką. Z aparatem zaprzyjaźniłam się już w dzieciństwie z czasem odkrywając kolejne tajemnice tej pięknej sztuki. Jest to dla mnie coś więcej niż tylko pasja, patrząc przez wizjer przenoszę się do zupełnie innego świata, w którym ogranicza mnie jedynie wyobraźnia. W ten sposób mogę wyrazić siebie, swoje uczucia, emocje, marzenia. Zakochałam się w portretach i pracy z ludźmi. Dlaczego? Uwielbiam patrzeć jak się rozwijają, zyskują pewność siebie i budują świadomość swojego ciała. Cieszę się, że mogę pomóc Wam się otworzyć, a często też zwalczyć kompleksy. Efekty można zobaczyć na mojej stronie na Facebooku  www.facebook.com/uchwycicmoment.fb oraz profilu na Instagramie  www.instagram.com/uchwycic.moment

Klaudia Polenc

Wystawa fotograficzna pt.” Czym jest piękno? ” Postaram się odpowiedzieć moimi oczami

na zadane w tytule pytanie. Każdy z nas może interpretować je inaczej – posługując się fotografią przedstawiam piękno w wielu aspektach. Może ono być krótką chwilą zatrzymaną na fotografii, niezapomnianym wspomnieniem, spojrzeniem na drugiego człowieka, wspaniałą relacją osób, które dzielą trzy pokolenia, miłością do nowo narodzonego dziecka, radością czerpaną z posiadania grona przyjaciół, ale także porannym słońcem wschodzącym nad horyzont lub prostym widokiem na wzburzone morze.

Julia Daczkowska

"Misz masz" to zbiór fotografii wykonanych na przestrzeni kilku lat.

Julia Chrobocińska - Grupa Malachit

Nazywam się Julia Chrobocińska i jestem fotografem rodzinnym oraz ślubnym w Stargardzie.
Zawsze mnie interesowała sztuka. Najpierw rysunek, później malarstwo, ale fotografia najbardziej skradła moje serce. Jeszcze od najmłodszych łat interesowałam się fotografią, ciągle spacerowałam z aparatem w ręku. Robię to co uwielbiam, czuję się szczęśliwa i spełniona kiedy towarzyszę Wam podczas waszych momentów życia, takich jak narodziny dziecka, czy ślub. Jestem świadkiem najpiękniejszych emocji, łapię te chwile i zatrzymuje czas w moim obiektywie.
Oprócz fotografii rodzinnej w wolnym czasie wykonuję zdjęcia macro I fotografie przyrodniczą. Uwielbiam uwieczniać piękno nas otaczające. Moje fotografie zostały wyróżnione w 5 edycjach kalendarza miejskiego. Mam za sobą wystawę indywidualną, oraz wystawy zbiorowe. Jestem członkiem malarskiej grupy "Malachit " oraz Pracowni Fotograficznej SCK.


Znajdziecie mnie na Facebook FOTOMANIA Julia Chrobocińska tel.889709315

Dagmara Ładniak

Beata Ślęzak - SSMSP BRAMA

Anna Wardal

Anna Wardal - Stargard to moje miasto. Tutaj pracuję, tutaj wychowuję dzieci i to tutaj odpoczywam spacerując z aparatem .To mój kolejny Art Festiwal i kolejna wystawa. Wciąż rozwijam swoją pasję działając w Pracowni Fotograficznej w Stargardzkim Centrum Kultury i wciąż zdobywam nowe doświadczenia.


Tegoroczny Art Festiwal jest tak inny od poprzednich, więc chciałam żeby i moja wystawa była inna. Przyroda zachwyca różnorodnością, kształtem, ale przede wszystkim kolorami. Byłam ciekawa, czy pozbawiając przyrodę koloru, nadal będzie zachwycać tak samo. Wyniki tego eksperymentu przedstawiam na tej wystawie zapraszając do obejrzenia.

Anna Hibner-Cierpicka

Anna Hibner-Cierpicka ze Stowarzyszenia Omne Verbum

„Moja wystawa nosi tytuł: "Powróci tu, choć już nie taka". Zdjęcia są nastrojową, artystyczną, subiektywną dokumentacją wnętrz Książnicy Stargardzkiej w ostatnich miesiącach przed opuszczeniem przez instytucję kamienicy przy ul. Mieszka I.” 


Anna Hibner-Cierpicka, fotograf-pasjonat, klimatyczna, zmysłowa, wyśmienita portrecistka, laureatka konkursu fotograficznego miast hanzeatyckich. Jedna z najlepszych fotografek młodego pokolenia w naszym mieście. Na co dzień pracuje w Urzędzie Miejskim. Jest członkiem Stowarzyszenia Omne Verbum. 

Joanna Lebioda Grupa Malachit

Joanna Lebioda - fotografuję od kilku lat, ale w krótkim czasie hobby stało się moją wielką pasją. Fotografuję wszystko, co mnie otacza: krajobrazy, architekturę, martwą naturę i ludzi. Aparat fotograficzny służy do fizycznego rejestrowania tego, co widzi moje serce. W swoim dorobku fotograficznym mam trzy wystawy indywidualne i dwie zbiorowe oraz wiele sukcesów w konkursach fotograficznych. W grudniu 2019 roku zostałam przyjęta do Grupy Malarskiej Malachit, działającej przy Domu Kultury Kolejarza w Stargardzie.

Roman Budzowski - Pan H

Pan H. - autor Roman Budzowski
Pan Hydrant narodził się 25-go marca 2020 roku. Jak wiele dzieci na świecie i on jest dziełem przypadku. Przypadek to rzecz niesamowita. Przypadek sprawił, że wysłałem niewłaściwe zdjęcie zgłaszając wystawę cukrowni na Art Festiwal. Szybko naprawiłem swój błąd, a opiekun festiwalu z rozbrajającą mnie szczerością odpisał... "a szkoda, bo tamto zdjęcie jest najciekawsze". I to był chyba moment zapłodnienia... 20.02.2020 r. Zupełnie przypadkiem data całkiem wyjątkowa. Odpisałem... ba... zagroziłem... że za rok zrobię wystawę pod tytułem hydranty.
I tak początkowo dla żartu wrzucane na mój profil zdjęcia napędziły moją wyobraźnię... a ja zacząłem szukać kolejnych haseł, kolejnych motywów. Trochę jako komentarz dla otaczającej nas rzeczywistości, trochę jako odreagowanie na bieżące wydarzenia. Fotografia w czasach zarazy.
Zagrożenie epidemią sprawiło, że Art Festiwal 2020 w tradycyjnej formie nie doszedł jak na razie do skutku. Pan H. za to rozwinął skrzydła na tyle, że postanowił pojawić się już w tym roku. 
Wystawa przedstawia 35 wybranych prac. Pozostałe oraz nowe prace pojawiają się na blogu pod adresem www.budzowski.art

Roman Budzowski - Cukrownia Kluczewo

Niezwykła Cukrownia - przedstawiam 16 zdjęć poświęconych Cukrowni Kluczewo. Pokazane zdjęcia to rezultat ponad dwuletniego projektu fotograficznego, mającego ukazać wyjątkowość naszej cukrowni. Zakład o ponad 130-letniej tradycji został sfotografowany o różnych porach dnia i roku. Od zdjęć cukrowni na tle pięknie zachodzącego słońca poprzez wyjątkowe wnętrza przywodzące na myśl centrum kosmiczne - to wszystko do zobaczenia na wystawie. Projekt szykowany był z myślą tradycyjnym Art Festiwalu i mam nadzieję, że w przyszłym roku uda się pokazać wszystkie przygotowane zdjęcia w pełnej krasie.