SCK

Z przykrością przesyłam informację, że letnie, 49. Forum wokół kina  zostaje odwołane. W związku z wprowadzeniem stanu epidemii koronawirusa w Polsce.

W trosce o nasze i wasze zdrowie i oczywiście o rangę imprezy , postanowiliśmy wraz ze Stowarzyszeniem Kina Polskie całkowicie odwołać letnią edycję.

Mamy nadzieję, że zimowa impreza odbędzie się bez przeszkód i odbije się szerokim echem, a przede wszystkim zmobilizuje i zainteresuje ludzi kina kryzysem jaki powstał w naszej branży w związku z tą epidemią.

W tym miejscu, jako przedstawiciel organizatorów i jednocześnie posłaniec złych wieści chciałabym serdecznie przeprosić kiniarzy czekających na dzień 1 czerwca  jak również wszystkich zaproszonych artystów; organy administracji państwowej i media, które objęły patronat nad naszą imprezą; osoby przygotowujące swoje lokale dla uczestników forum ; dystrybutorów i wystawców mających wziąć udział w imprezie; oraz wszystkich ludzi, którzy wyrazili chęć pomocy przy organizacji 49.Forum wokół kina.


Pozdrawiam

Ewa Tomczak