Kalendarz wydarzeń

Sylwester 2017/2018

Koncerty
Początek: Niedziela, 31.12.2017, godz. 22:00

Największe przeboje gwiazd muzyki disco polo, świetna zabawa, widowiskowy pokaz efektów specjalnych…
Aby nowy rok rozpocząć z niesamowitymi ludźmi, w dobrym rytmie i gorącej atmosferze –nie może zabraknąć Was 31 grudnia na Placu Wolności w Stargardzie!
 Zapraszamy na wspólne powitanie Roku 2018!
W programie:
Koncert Hitów Disco Polo
Konkursy
Widowiskowy pokaz efektów specjalnych
Koncert zespołu „Czadoman” 
ok 01.15 Zakończenie imprezy 


Jesteś szalona , Ale ale Aleksandra czy Przez Twe oczy zielone i wiele ,wiele innych porywających Hitów Disco Polo zagości na Czadowym Wieczorze Sylwestrowym w  wykonaniu dwójki młodych, przystojnych i utalentowanych showmenów - Damiana i Michała 
Koncert HITÓW DISCO POLO, to wyjątkowy i porywający show profesjonalnych muzyków, podczas którego panuje niecodzienna atmosfera  i bawi się widownia złożona ze wszystkich pokoleń.
Panowie posiadają bogate doświadczenie, zdobyte na wielu estradach, brali udział w wielu projektach muzycznych i wprowadzą Państwa  w pełną wrażeń muzyczno - tanecznych niezapomniana Noc Sylwestrową.

SYLWESTER 2017/2018


Publiczność usłyszy i będzie mogła szaleć przy największych hitach muzyki disco polo ostatnich dwóch dekad. Dodatkowo występ uświetnią dwie przepiękne tancerki, zawsze radosne i uśmiechnięte a przede wszystkim profesjonalne.

Czadoman to jeden z najpopularniejszych wykonawców disco polo. Jego hity „Ruda tańczy jak szalona” czy „Chodź na kolana” są najchętniej granymi kawałkami w dyskotekach i klubach w całym kraju. W 2014 roku nakładem wytwórni Lemon Records ukazał się album pt. „Czadomania”.
Płyta sprzedała się w ponad 70 tyś egzemplarzach i pokryła się podwójną platyną.  Teledysk do piosenki „Ruda tańczy jak szalona” w 2015 roku zajął 3. miejsce w kategorii Hity Sieci za największą liczbę odsłon na You Tubie i cały czas cieszy się dużą popularnością. W tej chwili ma już ponad 90 milionów wyświetleń.
Czadoman, czyli Paweł Dudek pochodzi z Opalewa, województwo lubuskie.
Przygodę z muzyką rozpoczął jako wokalista zespołu rockowego Arena.
Jako Czadoman zadebiutował w 2013 roku.  Pseudonim Czadoman nawiązuje do nazw filmowych, amerykańskich superbohaterów, takich jak Superman czy Spiderman.