Kalendarz wydarzeń

Spektakl „Pół na pół”

Spektakle
Początek: 02.10.2017, godz. 19:00
REZERWUJ / KUP BILET

Przedstawienie w ramach Stargardzkich Spotkań Teatralnych “Ewenement”


02 października 2017 (poniedziałek)
Godz.19.00 
Duża Scena SCK


Reżyseria: Wojciech Malajkat
Scenografia: Wojciech Stefaniak
Obsada: Piotr Polk i Piotr Szwedes
Zdjęcia: Andrzej Rams


Spektakl „Pół na pół”
Sztuka przedstawia perypetie przyrodnich braci, którym w realizacji życiowych planów i marzeń stoi na przeszkodzie własna matka. Świetnie napisane, błyskotliwe i zabawne dialogi, wyraziście nakreślone postacie. Piętrowe kłamstwa, zwroty akcji, mnóstwo humoru i Piotr Polk oraz Piotr Szwedes w rolach głównych. Tego nie można przegapić!

SPEKTAKL „PÓŁ NA PÓŁ”

„Pół na pół” to przesycona czarnym humorem komedia, opowiadająca o dwóch przyrodnich braciach, którzy postanawiają pozbyć się swojej rodzicielki. Czy można polubić kogoś, kto źle życzy własnej matce? Okazuje się, że i owszem. Robert i Dominik, którzy na początku jawią nam się jako dwa niezbyt sympatyczne typy (jeden chce uciec, bo ma dość opiekowania się na wpół sparaliżowaną staruszką, drugiemu najbardziej zależy na pieniądzach ze spadku), powoli odkrywają coraz mroczniejsze tajemnice, które pokazują, jakim potworem była i jest ich własna matka.
Nestorka rodu nie pojawia się na scenie, jej obecność sygnalizuje tylko natarczywy dzwonek, a mimo to mamy świadomość, że nadal jest wszechobecna i wciąż tyranizuje otoczenie, a na dodatek jest „niezatapialna” jak nie przymierzając pani Wilberforce z „Trzeba zabić starszą panią”…


Bilety w cenie:
Parter - 70 zł
Balkon – 60 zł 
Bilety na wydarzenie można nabyć w kasie kina SCK (tel. 91 577-13-93), na stronie internetowej SCK (sck.stargard.pl) oraz na portalu kupbilecik.pl.