Kalendarz wydarzeń

Koncert "Good Times Bad Times" 50 Lat Zeppelin

Koncerty
Początek: Sobota, 13.10.2018, godz. 20:00


50 lat temu powstał zespół Led Zeppelin. Nie ukrywaliśmy nigdy, my czyli Słowik Brothers, że to nasza ulubiona kapela. Andrzej wpadł na pomysł żeby uczcić tę rocznicę koncertem.

Zaprosiliśmy więc do udziału stargardzkich muzyków i zespoły. Zagrają z nami:
- Kasia Turska,
- Przemek Wieleba,
c l i c k f o r m o r e
- Arek Piesiewicz
- Maciek Wojda.
- Marcin "Crane" Krawczyk,
- Dice,
- Mothership.


Zapraszamy w sobotę 13 października do SCKu na godz. 20.00. Cały dochód z koncertu postanowiliśmy przeznaczyć na leczenie i rehabilitację trzyletniej Martynki.


Cegiełki-bilety wstępu będą do nabycia w przedsprzedaży w "Piwnicy pod Galerią" Rynek Staromiejski 4 a w dniu koncertu tylko w SCK.

KONCERT "GOOD TIMES BAD TIMES" 50 LAT ZEPPELIN

Minimalna wpłata za cegiełkę to 15 zł. Ilość miejsc na widowni jest ograniczona.

13 października w Stargardzkim Centrum Kultury o godz. 20.00 odbędzie się charytatywny Koncert "Good Times Bad Times" 50 Lat Zeppelin.

Organizatorzy, zespół Słowik Brothers, grają i fascynują się muzyką Led Zeppelin od dawna, więc zorganizowanie koncertu nie zajęło im dużo czasu. Na Dużej Scenie Stargardzkiego Centrum Kultury, oprócz Słowik Brothers, wystąpią między innymi zespoły Mothership, DICE, oraz Marcin "Crane"
Krawczyk.

Cały dochód z koncertu przekazany zostanie na leczenie serduszka małej Martynki Dyby, która znajduje się pod opieką Fundacji Serce Dziecka.

Cegiełki (od 15 zł) będzie można nabyć w dniu koncertu w kasie SCK.

Martynka Dyba ma wrodzoną wadę serca - ubytek międzykomorowy, ubytek między przedsionkowy, zwężenie tętnicy płucnej, przełożenie wielkich pni tętniczych.

"Jak długo można czekać w niepewności, czy ratunek przyjdzie na czas? Nasza mała córeczka już dawno powinna mieć wykonany trzeci etap operacji serca, który uratuje jej życie. Tymczasem nadal czeka w kolejce śmierci, a my każdego dnia musimy bezradnie patrzeć, jak słabnie, jak jej paluszki i usta
coraz bardziej sinieją. ratunek dla Martynki czeka w Munster, prof. Malec może uratować naszą
córeczkę!

Bardzo prosimy, pomóżcie nam zdążyć."

Kolektyw Mothership powstał 29 lutego 2018 r. specjalnie na 50-lecie powstania zespołu Led Zeppelin, aby uczcić ten wspaniały jubileusz. W ich muzyce słychać doskonałą współpracę muzyków. Rozumieją się "w lot" i wzajemnie dopasowują niczym elementy jednej układanki.

Kombinacja ostrej perkusji, ciętego rockowego brzmienia gitary, klimatycznego basu oraz całości wypełnionej niskim, snującym opowieść wokalem, dają malowane dźwiękiem, piękne w swojej prostocie, niezapomniane, impresjonistyczne wrażenia. Mothership zabierze Was w ponadczasową podróż muzycznej ekscytacji wykonując własne interpretacje utworów zespołu Led Zeppelin.
Skład kolektywu tworzą znani i lubiani stargardzcy muzycy:

Dodka - która stale inspiruje się głęboką alternatywą,
Simon - którego celem jest dawanie ludziom emocji drzemiących w głębi jego duszy,

Bogdan - wnoszący do zespołu twardy motyw brudnego punkrocka i grunge'u,

Soso - zapewniający Wam rozrywkę na koncercie, który niczym rasowy narrator snuje prawdziwe życiowe opowieści, 

Levy - wielki nieobecny, nieoceniona inspiracja i pomoc w przetrwaniu zimnych, deszczowych, jesiennych dni.

Dice
"Dice muzycznie kwalifikują się do ekstraklasy polskiego ciężkiego rocka.", "Okraszony zabójczymi riffami hard rock.", "Rockowi dżentelmeni.", "Zadziorne gitarowe riffy; świetne, przykuwające uwagę wokale; doskonała sekcja; interesujące solówki; polskojęzyczne teksty"- tak Magazyn Gitarzysta opisuje ten stargardzki hard rockowy zespół, który na koncie ma już trzy płyty długogrające wydane przez wytwórnię Luna Music Polska. Płyty noszą tytuły "Stara Historia" (2013, Luna Music) oraz "Paradice" (2015, Luna Music) i
"Nowy Świt" (2018, Luna Music Polska). Najnowsza płyta trafiła do sklepów 23.02.2018r., a zespół na w lutym wyruszył w trasę promującą album. Wszystkie płyty zespołu są do nabycia we dobrych sklepach muzycznych i na koncertach.

Zapraszamy!