Kalendarz wydarzeń

„Amore – mój hołd dla miłości” André Rieu

Koncerty
Początek: Piątek, 28.09.2018, godz. 19:00
Rezerwuj / Kup bilet

Zapraszamy na koncert André Rieu: "Amore - mój hołd dla miłości" . Retransmisja z Maastricht odbędzie się w piątek 28 września 2018, godzina 19.00.

Bilety w sprzedaży 30 zł ulgowy, 35 zł normalny. W dniu retransmisji 40 zł.


André Rieu: "Amore - mój hołd dla miłości" to hołd, który składam swojej miłości do muzyki i obu moim rodzinom - żonie i dzieciom oraz Orkiestrze Johanna Straussa, z którą występuję już ponad 30 lat. To pokłosie mojego albumu "Amore", w którym zawarłem swoje interpretacje najpiękniejszych
piosenek o miłości, pochodzących zarówno z muzyki popularnej, jak i klasycznej.

„AMORE – MÓJ HOŁD DLA MIŁOŚCI” ANDRÉ RIEU

Z okazji tego wyjątkowego koncertu André oferuje niezwykłą możliwość złożenia jedynej w swoim rodzaju dedykacji miłosnej. Każdy z widzów będzie mógł zadedykować walca swojej ukochanej osobie. André osobiście wybierze jedną dedykację i ogłosi zwycięzcę podczas koncertu.

Koncerty, które odbywają się w Maastricht, skąd pochodzi André, są prawdziwą gratką dla melomanów. Co roku fani ze wszystkich zakątków świata zbierają się, żeby zobaczyć, jak André występuje w malowniczej scenerii średniowiecznego rynku ze swoją Orkiestrą Johanna Straussa, sopranistkami, tenorami i innymi wyjątkowymi gośćmi. To niezwykłe przeżycie dla osób w każdym wieku, pełne wzruszeń, humoru i zabawy.

Czas trwania ok. 145 minut (w tym jedna przerwa)

Polski zwiastun:
YT: https://youtu.be/k8ZWan9jxzs